Umów się na jazdę próbną

Po przesłaniu zgłoszenia otrzymasz sms’em potwierdzenie
Twoje dane nie zostaną wykorzystane do celów marketingowych

Wyślij zapytanie

Aktualności

Nasze realizacje

Volkswagen Transporter Furgon

Volkswagen Transporter Furgon

Volkswagen Transporter Furgon

więcej

MarkerSalony

Gdańsk, ul. Lubowidzka 42

Volkswagen Plichta
ul. Lubowidzka 42
80-174 Gdańsk

Kontakt:
tel.: 58 323 42 00
fax: 58 323 42 01
email: vwuzytkowe@plichta.com.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 9:00 – 19:00
sobota 9:00 – 15:00

Serwis
tel.: 58 323 42 48
fax.: 58 323 42 01
email: vwserwis@plichta.com.pl
pon.-pt. 7.00 – 19.00
sobota 7.00 – 15.00

Części i Akcesoria
tel.: 58 323 42 32
tel.: 58 323 42 39
email: d.gleba@plichta.com.pl
pon.-pt. 8.00 – 19.00
sobota 8.00 – 15.00

Sprzedaż hurtowa
tel.: 58 323 42 31

Gdynia, ul. Morska 318

Volkswagen Plichta
ul. Morska 318
81-006 Gdynia

Kontakt:
tel.: 58 506 65 00
fax: 58 506 65 01
email: vwuzytkowe@plichta.com.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 9:00 – 19:00
sobota 9:00 – 15:00

 

Serwis
tel.: 58 506 65 00
kom.: 785 334 843
fax: 58 506 65 013
email: m.miotk@plichta.com.pl
pon.-pt. 7.00 – 19.00
sobota 7.00 – 15.00

Części i Akcesoria
tel.: 58 506 65 40
kom.: 607 670 153
fax.: 58 506 65 01
pon.-pt. 7.00 – 19.00
sobota 7.00 – 15.00

 

Milena Stawicka
Milena Stawicka
Asystent Działu Handlowego kom.: 691 915 609 email: m.stawicka@plichta.com.pl
Paweł Falkowski
Paweł Falkowski
Specjalista ds. Sprzedaży modelu Crafter kom.: 607 121 402 email: pawel.falkowski@plichta.com.pl
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
Certyfikowany Sprzedawca Samochodów Użytkowych VW kom.: 785 335 086 email: k.kozlowski@plichta.com.pl
Natalia Gerhmann
Natalia Gerhmann
Dysponent kom.: 607 121 577 email: n.gerhmann@plichta.com.pl
Adam Maksimowski
Adam Maksimowski
Certyfikowany Sprzedawca Samochodów Użytkowych VW kom.: 785 228 535 email: a.maksimowski@plichta.com.pl
Arkadiusz Lesner
Arkadiusz Lesner
Specjalista ds. Sprzedaży kom.: 605 398 642 email: a.lesner@plichta.com.pl
Tobiasz Mitelsztedt
Tobiasz Mitelsztedt
Specjalista ds. Sprzedaży kom.: 885 554 258 email: t.mitelsztedt@plichta.com.pl
Bartłomiej Budzisz
Bartłomiej Budzisz
Certyfikowany Sprzedawca Samochodów Użytkowych VW kom.: 785 335 070 email: b.budzisz@plichta.com.pl
Daniel Bawor
Daniel Bawor
Dyrektor Działu Handlowego kom.: 607 031 372 email: d.bawor@plichta.com.pl
Sylwia Wrosz-Stachelek
Sylwia Wrosz-Stachelek
Specjalista ds. Obsługi Finansowej tel.: 58 506 65 18 kom.: 601 654 263 email: s.wrosz@plichta.com.pl
Katarzyna Pióro
Katarzyna Pióro
Specjalista ds. Obsługi Finansowej kom.: 609 121 368 email: k.pioro@plichta.com.pl
Agnieszka Wysocka
Agnieszka Wysocka
Specjalista ds. Obsługi Finansowej kom.: 785 335 061 email: a.wysocka@plichta.com.pl